
27 095 ₴
Тістоміс EFC HS-30 необхідне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники EFC (Китай) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси EFC - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс EFC HS-30 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста становить 12.5 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс EFC HS-30 дуже просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Живлення: | від мережі |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 35 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12.5 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12/20 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 112/198 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 435 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12.5 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 198 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 35 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 435 мм |