
27 023 ₴
Хліборізка промислова EFC HLM-31B - обладнання, що дуже часто використовується в закладах громадського харчування і магазинах для нарізки на скибочки буханок, хліба, батонів. Хліборізка EFC (Китай) - це, безперечно, простота і безпека використання, а головне значне скорочення часу, витраченого на нарізку хліба.
Електрична хліборізальна машина має серію міцних, а саме: 28 шт. ножів, які максимально точно нарізають хліб на рівні скибочки 12 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі настільний.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Вентильований двигун;
• Професійні леза ножа з нержавіючої сталі ;
• Ножі хліборізки поміщені в захисний кожух;
• Можливість регулювання товщини нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
Гарантія 12 місяців.
| Живлення: | від мережі |
| Кількість ножів: | 28 |
| Кількість шматочків: | 31 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 200/300 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 780 |
| Висота, мм: | 800 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 28 шт. |
| Максимальна продуктивність | 300 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Загальна висота | 800 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |