
19 866 ₴
Піч для піци 2камерна WP2ST FROSTY з електромеханічним керуванням. Ідеально підходить як для свіжої, так і замороженої піци та запіканки.
Робоча камера виконана з нержавіючої сталі
Фасад – нержавіюча сталь.
Корпус – нержавіюча сталь. зі склом та підсвічуванням 2 термостати t°= 50-350°C, таймер.
Характеристики:
Місткість піци, шт: 1 піца на 40см.
Кількість секцій: 2 секція
Потужність, кВт: 3
Наявність термометра без термометра
Напруга, В: 220
Температура камери, ° С: 50 - 350
Тип підключення: електро
Тип керування: електромеханічне
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 565x500x430
Вага кг: 70.00
MAX температура, ºC: 350
Розміри духової шафи, мм: 400х400х125
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 70 кг |