



63 331 ₴
Фронтальна посудомийна машина EMPERO EMP.500-SD , тип - фронтальна посудомийка. Спеціально розроблена для використання на кухні бару, ресторану, їдальні. Посудомийне обладнання Empero = простота у використанні і надійність - це ключові принципи даного виробника.
Фронтальна посудомийна машина Empero EMP.500-SD дуже добре підходить для миття питного посуду, тарілок і блюдець, столових приборів та іншого кухонного приладдя. При цьому максимально допустима висота посуду до 320 мм. Дана машина дуже добре впорається з поставленим завданням і вимиє посуд до блиску за одиничний цикл в 90 сек. використовуючи всього 2.5 літра води. Фронтальна посудомийна машина Empero EMP.500-SD має продуктивність до 640 тарілок на годину при цьому вона істотно заощаджує воду, електроенергію, продовжує термін служби фарфорового і скляного посуду. Миття посуду в посудомийних машинах Empero є найбільш гігієнічним, так як висока температура миючої та обполіскуючої води знезаражує посуд.
• Цельновитянутая ванна з нержавіючої сталі;
• Насос виробництва Італія марки Оlympia;
• Магнітний вимикач безпеки;
• Повністю автоматична робота при 55C;
• Ополіскування при температурі 80 - 85С;
• Відмінна якість корпусу (нержавіюча сталь) і матеріалів;
• Тип управління - електронний;
• Простота догляду та очищення за рахунок зручної ванни з округленими кутами;
• Міцні ніжки з регулюванням висоти;
• Ізоляція стінок машини для зменшення шуму і тепловиділення;
• Значне скорочення витрати миючих засобів ;
• Всі електротехнічні компоненти і кабелі приладу повністю відповідають міжнародним стандартам і правилам безпеки.
В комплекті. :
• Фронтальна посудомийна машина Empero EMP.500-SD 220 вольт;
• Доп. комплектація - корзина для тарілок, контейнер для склянок і столових приборів;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
• + БЕЗКОШТОВНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ!
| Вбудовані дозатори: | дозатори миючого і ополіскуючого засобів |
| Витрата води, л/цикл: | 2.5 |
| Кількість програм: | 3 |
| Максимальна висота келихів, мм: | 310 |
| Максимальний діаметр тарілок, мм: | 320 |
| Насос тиску: | опція |
| Продуктивність, касет/год: | 40 |
| Розмір касети, мм: | 500x500 |
| Тип: | фронтальна |
| Тривалість циклу мийки, сек: | 90/120/180 |
| Тип управління: | електронний |
| Комплектація: | касета для тарілок, касета для склянок і касета для приладів, дозатор миючого і обполіскуючого коштів, дренажний насос |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, тарілок/год: | 640 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 67 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empero |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Вид тунельної посудомийної машини | З касетним завантаженням |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна висота склянок | 310 мм |
| Максимальний діаметр тарілок | 320 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 6000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розмір касети | 500 мм |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 700 мм |