
262 919 ₴
Горизонтально-пакувальна машина призначена для пакування високих та вузьких продуктів максимальна висота 60 мм, розмір упаковки полотна максимальний 250 мм.
Підходить для упаковки продуктів у підкладці корексу, групової упаковки вафель, харчових та нехарчових продуктів. Завдяки застосуванню двох приводів із частотним керуванням, параметри довжини та швидкість упаковки стало можливо встановлювати через інтерфейс PLC-контролера. Це рішення дозволяє знизити кількість шлюбу та підвищити якість упаковки.
* На даній моделі встановлено функцію газонаповнення. Додатково можна укомплектувати машину термодатером, етикетковою машиною, корпусом із нержавіючої сталі тощо.
*Балоном з газом пакувальник не комплектує!
| Вага | 800 |
| Висота | 1450 |
| Висота пакувальних об'єктів, мм | 60 |
| Гарантійний термін, місяців | 6 |
| Глибина, мм. | 640 |
| Діаметр бунту плівки, мм | 320 |
| Довжина пакетів, мм | 90-220 |
| Потужність, кВт | 2.4 |
| Напруга (В/Гц) | 220 |
| Упаковальна швидкість, пакет/хв | 40-230 |
| Ширина | 3770 |
| Ширина пакетів, мм | 30-110 |
| Ширина плівки, мм: | 250 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hualian |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна продуктивність | 230 шт./хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна продуктивність | 40 шт./хв |
| Споживана потужність | 2.4 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 800 кг |
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 3770 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |