
63 025 ₴
М'ясорубка BOGAZICI BKM.32 використовується на професійній кухні для виготовлення фар ша, набивання ковбас, повторного подрібнення котлетної маси. М'ясорубки BOGAZICI - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю конструкції корпусу, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
Вентильований двигун.
Редукційний пристрій із зубчастою передачею та вузлом у масляній ванні.
Відшліфована косозуба передача з високотемпературною обробкою. Горловина і гвинт м'ясорубки з обробленого чавуну для роботи з харчовими продуктами.
Насадка і ніж з нержавіючої сталі
Модель відповідає нормам ЄС
Продуктивність 600кг/год
Решітка 4,5мм
У комплекті. М'ясорубка BOGAZICI BKM.32:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprise;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка BOGAZICI BKM.32:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 600 |
| Система ножів: | enterprise |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | 2 решітки (4,5 мм та 6 мм) |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 330 |
| Глибина, мм: | 870 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogazici Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 870 мм |