
Відправка з 16 травня 2026686 589,60 ₴
Пароконвектомат Rational iCC10-1/1E (CD2ERRA.0001254) - апарат інтелектуального приготування страв за допомогою пари та традиційного сухого жару. Система термометрів, динамічний нагрів камери, парозволоження робить процес приготування їжі легким та приємним. Оператору не потрібно постійно заглядати в камеру - всі настройки проводяться перед завантаженням продуктів, далі пароконвектомат робить всю роботу за вас.
* Примітка: пароконвектомат може готувати на пару при температурі від 30 до 130°C, при сухому жару температурою від 30 до 300°C, а також в комбінованому режимі: сухий жар + пар в діапазоні 30-300°C.
Пароконвекційна піч виробника RATIONAL (Німеччина) розрахована на 10 рівнів місткістю GN 1/1 мм та відстанню між рівнями 68 мм - це дозволить разово завантажити страви на велику кількість осіб. Електричний пароконвектомат Rational iCC10-1/1E (CD2ERRA.0001254) має бойлерний тип пароутворення, це означає що поступаючий в камеру пар попердньо нагрівається - це дозволяє підтримувати температуру в камері на одному рівні при зміні вологості всередині камери.| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+300 |
| Підключення до Internet: | є |
| Тип пароутворення: | бойлерне |
| Відстань між рівнями, мм: | 68 |
| Реверс: | є |
| Розмір дек, мм: | GN 1/1 |
| Тип управління: | сенсорний |
| Підсвітка: | є |
| Функція парозволоження: | є |
| Підключення до водопроводу: | є |
| Підключення до каналізації: | є |
| Порт USB: | є |
| Комплектація: | гастроємності в комплект не входять |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 18.9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 842 |
| Висота, мм: | 1014 |
| Вага, кг: | 121 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість рівнів | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 18.9 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Деко | GN 1/1 |
| Тип пароутворення | Бойлерний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 121 кг |
| Загальна висота | 1014 мм |
| Загальна ширина | 850 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки, гастроємкості |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |