
84 520,80 ₴
Планетарний міксер GASTROMIX B 40C професійне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним об'ємом 40 літрів. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку HoRaCa міксери GASTROMIX (Китай) користуються попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер GASTROMIX - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер GASTROMIX B 40C просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Швидкість, об/хв: | 80/160/310 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль, захисна кришка з прозорого пластику |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 620 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 1011 |
| Вага, кг: | 130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Висота | 1011 мм |
| Ширина | 620 мм |