

218 010 ₴
Тістоміс GASTROMIX HS100B електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники GASTROMIX (Китай) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси GASTROMIX - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс GASTROMIX HS100B укомплектований діжею на 100 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 40 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GASTROMIX HS100B просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 100 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 40 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 15/30 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 126/252 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 1080 |
| Висота, мм: | 1315 |
| Вага, кг: | 293 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 40 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 252 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 100 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 293 кг |
| Висота | 1315 мм |
| Ширина | 650 мм |