
38 241 ₴
Картоплечистка INOXTECH HLP-15 - машина для попереднього очищення картоплі, моркви або буряка на підприємствах сектора HoReCa.
Важливо: продуктивність перевіряється при 90% повністю очищеної картоплі. Очищеним вважається бульба, у якого шкірка зберігається лише в поглибленнях, а на решті поверхні бульби є не більш як три ділянок з шкіркою, розміром не більше 1-3 мм.
Дана модель має разовe завантаження до 15 кг продуктів і дозволяє за годину роботи отримати 300 кг очищених овочів. Це дозволяє встановлювати картоплечистку в дитячих дошкільних установах, невеликих їдальнях, кафе і ресторанах.
• Надійна конструкція апарату і нескладне технічне обслуговування;
• Висока продуктивність (до 300 кг/год) для свого цінового сегмента;
• Ергономічний дизайн апарата.
В комплекті. Картоплечистка INOXTECH HLP-15:
• Картоплечистка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Завантаження, кг: | 15 |
| Об'єм бункера, л: | 29 |
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Час на обробку, хв: | до 5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 1075 |
| Вага, кг: | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inoxtech |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1075 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |