
843 814,80 ₴
Пароконвектомат RATIONAL iCP10-1/1E (CD1ERRA.0001247)теплове обладнання, основне призначення якого приготування гастрономічних страв будь-якої складності.
Пароконвекційна піч виробника RATIONAL (Німеччина) розрахована на 10 рівнів завантаження гастроємностей розміром GN 1/1 (530x325 мм) з відстанню між рівнями 85 мм. Джерелом тепла є електрика 380 В, при цьому потужність печі становить 18.9 кВт. Температурний діапазон регулюється від +30…+300 C. Працює на принципі розпилення води бойлерна система пароутворення. Дана піч відрізняється високою якістю виконання та збірки, матеріал корпусу - з нержавіючої сталі.
*Примітка: пропонована модель використовує такі способи приготування: смаження, варіння, випікання та приготування на грилі. А також режими: птиця, м'ясо, риба, яєчні страви/десерт, гарніри/овочі, випічка та Finishing.
У пароконвектоматі RATIONAL iCP10-1/1E (CD1ERRA.0001247) вбудовані 4 розумні системи:
iDensityControl розумна система управління мікрокліматом завдяки взаємодії датчиків, нагрівальної системи, парогенератора, швидкого видалення вологи та грамотного розподілу повітря.iCookingSuite розумна система приготування. Достатньо вибрати один із 7 режимів роботи або способів приготування і вказати бажаний кінцевий результат. Апарат пропонує налаштування для отримання потрібного ступеня підрум'янювання та готовності. Розумні датчики розпізнають усі важливі параметри та коригують налаштування. Можна перемикатися між iProductionManager або ручним режимом у будь-який момент. iCookingSuite дозволяє заощаджувати час, сировину та енергію, а якість страв залишається на високому рівні. iProductionManager — розумна та гнучка організація процесу: вибір продуктів для одночасного приготування на різних рівнях завантаження, раціональна послідовність страв та контроль процесу. Страву можна готувати у режимі оптимізації енергії чи часу. Функція звільняє кухаря від обов'язків контролю, робочий час та енергія зберігаються автоматично.
iCareSystem розумна система очищення та видалення накипу. Поточний рівень забруднення розпізнається автоматично, потім апарат пропонує ідеальний рівень очищення по одній з 9 програм. Ультрашвидке проміжне миття очищає iCombi Pro за 12 хвилин, а всі програми очищення можуть виконуватися безконтрольно в нічний час. Низька витрата безфосфатних засобів, води та енергії робить апарат економічним та екологічним.
Пароконвектомат RATIONAL iCP10-1/1E (CD1ERRA.0001247) має 10 рівнів завантаження формату GN 1/1 розміром (530x325 мм) з відстанню між рівнями 85 мм. Така місткість робить цю модель дуже продуктивною та розрахованою на великі обсяги обслуговування.
Особливості:
• Просте та зрозуміле сенсорне управління;
• Термозонд із 6-ма точками вимірювання;
• 9 програм автоматичного миття;
• Швидкий та рівномірний розподіл тепла по всьому об'єму камери забезпечить вбудований потужний вентилятор з 5-ма швидкостями;
• Ущільнювачі виготовлені з термостійкого матеріалу, що значно продовжує строк служби;
• Легкість очищення завдяки закругленим кутам внутрішньої камери;
• Система сепарації жиру.
• Висока якість, надійність та тривалий термін служби.
У комплекті Пароконвектомат RATIONAL iCP10-1/1E (CD1ERRA.0001247):
• Пароконвекційна піч 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+300 |
| Підключення до Internet: | є |
| Тип пароутворення: | бойлерне |
| Відстань між рівнями, мм: | 85 |
| Реверс: | є |
| Розмір дек, мм: | GN 1/1 |
| Тип управління: | сенсорне |
| Підсвітка: | є |
| Функція парозволоження: | є |
| Підключення до водопроводу: | є |
| Підключення до каналізації: | є |
| Порт USB: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 18.9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 842 |
| Висота, мм: | 1014 |
| Вага, кг: | 127 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість рівнів | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 18.9 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Деко | GN 1/1 |
| Тип пароутворення | Бойлерний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 127 кг |
| Загальна висота | 1014 мм |
| Загальна ширина | 850 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки, гастроємкості |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |