

39 964 ₴
Сковорода електрична АРМ-ЕКО СЕ-0,25 Економ застосовується для смаження в киплячій олії, тушкування, пасерування, глазурування різних продуктів: м'яса, риби, овочів та напівфабрикатів. Це незамінне обладнання на кухні кафе, ресторанів, їдалень та інших закладів громадського харчування. Даний пристрій здатний помістити в собі великий обсяг продукції для приготування і надасть можливість персоналу кухні швидко і без зайвих рухів готувати безліч страв на велику кількість столів, наприклад, на урочистому прийомі.
*Примітка: висота електричної сковороди: 850 мм - врахуйте цей параметр під час замовлення меблів та обладнання для вашої кухні. Замовляючи електросковороду на вже готову кухню - прийміть до уваги габарити пристрою для зручного компонування даного обладнання та меблів на кухні.
Сковорода електрична АРМ-ЕКО СЕ-0,25 Економ виготовлена з нержавіючої сталі та спроєктована спеціально для роботи в умовах високої інтенсивності та великих навантажень. Місткість для смаження виконана з чавуну, що гарантує рівномірний розподіл та збереження тепла, а також практично виключає пригоряння продуктів. Габарити чаші 310х510х110 мм та об'єм на 38 літрів – оптимальний розмір для 99% страв вашої кухні. Автоматичне плавне регулювання температури сковороди від 50 до 270 °C. Потужність устаткування становить 5 кВт, а для підключення сковороди потрібно живлення 380 В.
Розроблений таким чином, щоб в кінці приготування їжі, кухар міг легко перекласти готову страву в каструлю або на деко за допомогою відкидання чаші на 90°.
Спеціальна конструкція кришки оснащена притримуючим механізмом, який дозволяє зафіксувати кришку сковороди у верхньому положенні та передбачає стікання конденсату у ванну, що робить приготування їжі більш гігієнічним.
Особливості:
• Принцип встановлення електроплити – підлоговий, тобто вам не потрібно буде думати за окрему полицю під даний пристрій;
• Рівномірне нагрівання поверхні чаші здійснюється ТЕНами;
• Висока теплоємність та теплопередача забезпечені товщиною днища чаші в 10 мм;
• Під чашею є зручна полиця, на якій ви можете встановлювати додаткове обладнання.
В комплекті:
• Сковорода електрична АРМ-ЕКО СЕ-0,25 Економ – 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір чаші, мм: | 310х510х110 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+270 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Механізм перекидання: | є, ручний |
| Об'єм чаші, л: | 38 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 830 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 115 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арм-Еко |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Об'єм чаші | 38 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 115 кг |