
41 228,40 ₴
Холодильник для вина GGM GASTRO WKM2001-2 для 78 пляшок — призначений для зберігання й подавання вина та відповідає всім вимогам фахівців із винах. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то, як відомо, це дуже благородний напій, тому з ним потрібно поводитися вкрай делікатно та зберігати в відповідних умовах.
Шафа для зберігання вина GGM GASTRO може успішно експлуатуватися на барних, у кав'ярнях, готельних номерах, у домашніх умовах. Пляшки в холодильнику зберігають у горизонтальному положенні, щоб пробка не розсихалася. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження — 2 (з діапазоном температур +5...+18 °C).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під функціональність і вимоги вашого закладу, але й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, у шафах є різні температурні зони для різного типу вин, на які потрібно звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино — +15...+18 °C;
► Біле вино — +10...+13 °C;
► Ігристе вино — +7...+9 °C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання у винну шафу, охолодіть її у звичайному холодильнику. Також зведіть кількість відчинених дверей шафи до мінімуму.
| Місткість, пляшок: | 78 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°...+18° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 11 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: | пофарбований метал |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 200 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.09 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна-виробник: | Германия |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 495 |
| Глибина, мм: | 580 |
| Висота, мм: | 1275 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість | 78 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 200 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1275 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |