


17 552 ₴
| Діаметр посуду, мм: | 350 |
| Місткість: | 60 тарілок |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип двери: | глуха |
| Тип обладнання: | підігрівач тарілок |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 800 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Тен |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 20 кг |