
6 914,40 ₴
Пристрій для нарізування помідорів - ручний
Просте обслуговування
Легко чистити
Якість
З високоякісної нержавіючої сталі
Гумові ніжки для забезпечення стабільності
Директиви
Продукція відповідає вимогам гігієни та безпеки
Відповідає нормам CE (міжнародний сертифікат TÜV)
Матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Срібний |
| Діаметр ножа, мм | |
| Гарантійний термін | гарантія від виробника |
| Габаритні розміри | 450 х 210 х 210 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Срібний |