

84 108 ₴
Тістоміс GGM GASTRO TMP33KR обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники GGM GASTRO (Німеччина) користуються попитом у кухарів. Тістоміси GGM GASTRO - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс GGM GASTRO TMP33KR укомплектований діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGM GASTRO TMP33KR дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 760 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 460 мм |