
22 785 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота вежі | 1030 мм |
| Ширина | 430 мм |