
17 647,20 ₴
Міксер глибинний GGM GASTRO HML20 важливе професійне обладнання, на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер глибинний призначений для збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу, тощо загальною потужністю 0.25 кВт. Серед величезного асортименту міксери GGM GASTRO (Німеччина) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер GGM GASTRO - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, яєчної маси;
• Ніж-штага для приготування фаршу, пюре;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний GGM GASTRO дуже просто миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.25 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 200 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 17000-21000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 100 |
| Глибина, мм: | 100 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 0.8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 17000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |