
5 572,80 ₴
Ручний прес для гамбургерів GGM Gastro HMH130 призначений для ручного формування гамбургерів та котлет.
Особливості:
Товщина м'яса: 15 – 18 мм.
Матеріали виготовлення: сталь.
Виробник преса для котлет GGM Gastro надає гарантію 12 міс. модель HMH130
Діаметр гамбургера: 130 мм.
Габарити: 275x205x290 мм.
Модель: GGM Gastro HMH130
Прес для бургерів, котлет діаметром 130 мм.
Принцип роботи: ручний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 205 мм |