
138 133,20 ₴
Морозильна шафа TECNODOM AF04EKOBT - професійне холодильне обладнання що часто використовується в секторі HoReCa для зберігання готових або напівготових продуктів на тривалий термін. Морозильна камера TECNODOM (Італія) - вельми популярний в Україні і за кордоном завдяки своїм характеристикам і позитивним відгуками в сфері HoReCa. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.65 кВт, яка дозволяє заморозити продукти в діапазоні: -18...-22 ° C. Морозильна шафа TECNODOM AF04EKOBT об'ємом 400 л на 3 полиць, з температурним режимом -18...-22 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.65 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Продуктивний компресор з оптимальною потужністю для даного цінового сегмента;
• Невеликі габарити при солідному об'ємі камери;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягів продукції;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 400 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 400 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 620 |
| Висота, мм: | 1900 |
| Вага, кг: | 80 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |