
63 438 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM30FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD основне електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси Alimacchine - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс ALIMACCHINE SM30FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD оснащений діжею на 32 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM30FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 32 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 680 |
| Вага, кг: | 73 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 385 мм |