
165 378 ₴
Холодильник для вина FORCAR KL2792 місткістю пляшок - обладнання, яке самим максимальним чином створює оптимальні умови для зберігання і дозрівання напою. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це дуже шляхетний напій, якому потрібно забезпечити всі необхідні параметри для створення оптимального мікроклімату.
Шафа для зберігання вина FORCAR широко використовуються в ресторанах, кафе, барах. Пляшки в шафі зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 2 (з діапазоном температур +2…+8°С).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під функціональність вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони для різного типу вин на які дуже важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в шафу для зберігання вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 8+2 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виробу: | дерево |
| Матеріал полиць: | метал з пластиковим покриттям |
| Об'єм, л: | 620 |
| Тип охолодження: | статичний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1280 |
| Глибина, мм: | 610 |
| Висота, мм: | 1860 |
| Вага, кг: | 260 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 620 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 260 кг |
| Висота | 1860 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 1280 мм |