
65 377,20 ₴
Холодильник для вина BARTSCHER 700133 на 40 пляшок - використовується для охолодження і довгострокового зберігання вин в найбільш сприятливому температурному режимі. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це дуже шляхетний напій, тому з ним потрібно поводитися вкрай делікатним чином і зберігати у відповідних умовах.
Холодильник для вина BARTSCHER може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в шафі зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 2 (температурний режим +5…+20°С).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під функціональність вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які дуже важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в холодильник для вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°…+20° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 40 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 119 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 575 |
| Висота, мм: | 825 |
| Вага, кг: | 57 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 119 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 825 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |