
441 954 ₴
Планетарний міксер ZMATIK ZEUS60/inv необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 60 літр. Серед величезного вибору планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери ZMATIK (Італія) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер ZMATIK - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер ZMATIK ZEUS60/inv миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 60 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, гак з нержавіючої сталі |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 760 |
| Глибина, мм: | 1032 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Вага, кг: | 250 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zmatik |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 60 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 760 мм |