
129 516 ₴
Планетарний міксер FIMAR Easy Line B30K основне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези і ін загальним обсягом 30 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери FIMAR (Китай) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер FIMAR - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер FIMAR Easy Line B30K просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Швидкість, об/хв: | 108/199/382 |
| Комплектація: | вінчик (нержавіюча сталь), лопатка, крюк (алюміній) |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 548 |
| Глибина, мм: | 512 |
| Висота, мм: | 852 |
| Вага, кг: | 148 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 148 кг |
| Висота | 852 мм |
| Ширина | 548 мм |