
9 649,20 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний BARTSCHER 500830 GN 1/1 вагою 6.2 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний BARTSCHER 500830 GN 1/1;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 14 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 636 |
| Глибина, мм: | 357 |
| Висота, мм: | 287 |
| Вага, кг: | 6.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 636 мм |
| Висота | 287 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |