
98 648 ₴
Автоматична, 2 групи розливу, сенсорна панель керування. Об'єм бойлера 10,5 л.
Розміри в упаковці
Вага 80
Глибина 620
Ширина 850
Висота 600
Країна Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astoria |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 10.5 л |
| Стан | Новий |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції | |
| Швидкий пар | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |