
86 842,80 ₴
Холодильник для вина FROSTY H275D на 275 пляшок - використовується для охолодження і довгострокового зберігання вин в найбільш сприятливому температурному режимі. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це шляхетний напій, якому потрібно забезпечити всі необхідні параметри для створення оптимального мікроклімату.
Шафа для зберігання вина FROSTY може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в шафі зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 2 (з температурою +5…+12 / +12…+22°С).
Ви можете купити шафу для зберігання вина, що ідеально підходить не тільки під функціональність вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони для різного типу вин на які важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в холодильник для вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Вугільний фільтр: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°…+12° / +12°…+22° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 9+1 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 275 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 730 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 680 |
| Висота, мм: | 2000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 275 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 730 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |