
28 999,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса FROSTY DQ-210 з довжиною пилки 1650 мм - це пристрій, за допомогою якого можна домогтися акуратного, рівного різу великих шматків м'яса з кістками. Пила для обробки м'яса широко використовується для поділу великих туш на дрібніші складові частини без дроблення кісток. При висоті різу 225 мм та товщині різу 189 мм пила без зусиль розрізає заморожене м'ясо не дроблячи кістку, чого неможливо зробити сокирою м'ясника.
Стрічкові пили для м'яса FROSTY - найбільш популярне обладнання в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Пристрій підходить як для м'ясокомбінатів, так і для звичайних магазинів та супермаркетів, які пропонують своїм клієнтам напівфабрикати.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Принцип роботи стрічкової пилки полягає в наступному: гнучка пила натягнута на двох шківах, які приводяться в рух електродвигуном. Через те, що пила буквально знаходиться на шківах - товщину і висоту різу легко регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 225 |
| Довжина полотна, мм: | 1650 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 600x415 |
| Товщина розпилу, мм: | 189 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220/380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 565 |
| Глибина, мм: | 505 |
| Висота, мм: | 910 |
| Вага, кг: | 54 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 54 кг |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга живлення | 380 В, 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |