
4 902 ₴
Слайсер Frosty TC1 призначений для нарізування томатів тонкими однаковими скибочками.
Особливості:
Товщина скибочки: 5,5 мм.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Виробник слайсера для нарізки томатів компанія Frosty надає 12 міс. гарантію на модель TC1
Призначення: слайсер для томатів.
Розмір: 420x195x320 мм.
Модель: Frosty TC1
Виробник: Frosty
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 420 мм |
| Товщина нарізки | 5.5 мм |