
9 184,80 ₴
Дипенсер для сипучих продуктів підходить для дозування мюслів, чіпсів, круп. Ідеально підійде для буфетів, точок самообслуговування, фуд кортів, буде незамінний на фуршетах, кофі брейках, бранчах, шведських столах, незамінний для кейтрингу і навіть знайде своє застосування на домашній кухні.
Корпус дозатора виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, а три ємності для пластівців з полікарбонату кожна об'ємом 4 літри. Є поворотний дозатор. Герметична кришка дозволяє надовго зберегти свіжість продуктів тривалий час. Можливе настільне або настінне встановлення апарата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 65 см |
| Об`єм | 4000 мл |
| Ширина | 50 см |