
6 553,20 ₴
Диспенсер FROSTY JVD-5 ідеально підходить для шведського столу та кейтерингу. Призначений для дозування сипучих продуктів, наприклад пластівців.
Підстава виготовлена з нержавіючої сталі. Ємності для пластівців - з полікарбонату об'ємом 4 літри. Поворотний дозатор. Герметична кришка дозволяє надовго зберегти свіжість вмісту. Встановлюється на столі або кріпиться до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 65 см |
| Об`єм | 4000 мл |
| Ширина | 33.5 см |