

9 700 ₴
Виробник: HENDI
Модель: 281710
– Ручне керування за допомогою двох поворотних ручок:
встановлення таймера, потужності та вибору опцій
– Потужність 1050 Вт, вихідна потужність
700 Вт та 1000 Вт для гриля
– Встановлення таймера до 35 хвилин
– Передня панель з нержавіючої сталі та прозора
дверцята
– Камера зроблена з фарбованої сталі
– Піддон, що обертається, ø255 мм.
– Максимальний розмір посуду: ø280x(H)160 мм
– Розмір камери: 304x306x(H)206 мм
- Об'єм: 20 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Максимальна потужність конвекції | 1000 Вт |
| Внутрішнє покриття | сталь |
| Країна виробник | Голландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 362 мм |
| Ширина | 262 мм |