
4 975 ₴
Візок для брудного посуду - в основному використовується для перевезення товарів з одного приміщення в інше. Дане обладнання відноситься до нейтрального допоміжного обладнання і знайде своє застосування в будь-якому бізнесі. Воно допоможе прискорити будь-який технологічний процес, а так само істотно знизити енерговитрати персоналу.
Візок для брудного посуду має:
• Міцну конструкцію;
• Чотири прогумованих колеса для безшумної і плавної їзди по будь-якій поверхні;
• Ергономічний дизайн;
• Оптимальні габаритні розміри;
• Візок може бути виготовлений за індивідуальними розмірами, оснащуватися різною кількістю полиць, а також можуть мати всілякі варіанти обробок.
Залежно від виду продукції що перевозиться візки діляться на такі типи:
• Сервірувальні;
• Вантажні;
• Для пральні;
• Заготівельні.
Відповідно і місце їх використання може бути різним: ресторани, кафе, кейтерингові компанії, готелі, хостели, склади, пральні та ін.
| Кількість полиць: | 2 |
| Максимальне навантаження на полицю, кг: | 100 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 940 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для збору посуду, підносів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 940 мм |
| Діаметр коліс | 150 мм |
| Вага | 25 кг |