


10 550 ₴
Тістоміс GOODFOOD SM5Y важливе обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники GOODFOOD (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси GOODFOOD - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс GOODFOOD SM5Y оснащений діжею на л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 5 кг. Технічне виконання тістоміса - . Робочий орган тістомісильної машини - вилковий. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GOODFOOD SM5Y дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Одноразове завантаження тіста, кг: | 5 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 50 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 50 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |