
194 ₴
Страда сервірувальна Hendi 426357, у формі маленького відра, виконана з нержавіючої сталі, якій характерна висока стійкість до фізичних та хімічних пошкоджень, а також матеріал екологічно придатний для контактування з харчовими продуктами.
Глибока страва укомплектована ергономічними ручками - для зручності при подачі.
Декоративне відерце ідеально підійде для стартового сервірування столу, а саме подача довгастої випічки та свіжих нарізаних овочів перед основною подачею страв. Також, закусочна страва підійде для професійної подачі морепродуктів, картоплі фрі та смажених овочів.
Страва для викладки стане оригінальним і практичним доповненням будь-якого столу, а особливо шведського.
Міні-відро цікавий та незамінний атрибут професійного посуду для ресторанів, кафе, барів та пабів.
Міні відерце можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Є |
| Тип | Відерце для льоду |
| Ширина | 70 мм |