

31 888,80 ₴
Тістоміс RAUDER LT-30-3F електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для замісу дріжджового тіста для таких продуктів як піца, булочки, пиріжки, хліб і т.п. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники RAUDER (Китай) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси RAUDER - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс RAUDER LT-30-3F укомплектований діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста становить 21 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RAUDER LT-30-3F просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 21 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12.5/25 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 125/250 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 21 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 25 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 440 мм |