

28 712 ₴
М'ясорубка ТОРГМАШ МІМ-150 в основному використовується для виготовлення фар ша, набивання ковбас, повторного подрібнення котлетної маси. М'ясорубки ТОРГМАШ - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Ця модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю матеріалів, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії та не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 150 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 535х415х490;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка ТОРГМАШ МІМ-150:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 24 місяці.
Правила роботи. М'ясорубка ТОРГМАШ МІМ-150:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи вийдуть з ладу, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність при повторному подрібненні, кг/год: | 50 |
| Продуктивність, кг/год: | 150 |
| Частота обертання шнека, об/хв: | 185 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Білорусь |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 535 |
| Глибина, мм: | 415 |
| Висота, мм: | 490 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Торгмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 26 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |