
20 239 ₴
Морозильна шафа HENDI 232590 Budget Line 120 - вид професійного обладнання що дуже часто використовується в закладах громадського харчування для тривалого зберігання продуктів. Морозильна камера HENDI (Нідерланди) - це, безперечно, надійність і тривалий термін служби, а головне впевненість в повному заморожуванні поміщеної в нього продукції. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.15 кВт, яка дозволяє заморозити продукти в діапазоні: -18...-22 ° C. Морозильна шафа HENDI 232590 Budget Line 120 об'ємом 120 л на 2 полиць, з температурним режимом -18...-22 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.15 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Безвідмовний компресор вимагає мінімум обслуговування;
• Ідеальни місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці і овочів;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 120 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 120 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 585 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 855 |
| Вага, кг: | 45 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |