
23 839,20 ₴
М'ясорубка SIRMAN TC-8 VEGAS використовується для отримання високоякісного рибного або м'ясного фаршу. М'ясорубки SIRMAN - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 65 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габарити, мм: 335 х х 360;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка SIRMAN TC-8 VEGAS:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка SIRMAN TC-8 VEGAS:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи вийдуть з ладу, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 65 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 335 |
| Глибина, мм: | 330 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |