
13 544 ₴
| Виробник: | GR8D (220) |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна продуктивність | 20 кг/год |
| Тип керування | Електрична |