
29 430 ₴
Слайсер SIRMAN MIRRA 275CCE Prof. - вид професійного обладнання, що часто використовується для нарізування ковбас, шинки, свіжого і смаженого м'яса, сирів, овочів, рулетів тощо. Слайсер SIRMAN визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів 0…13 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 230x240 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…13 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 560 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |