
33 631 ₴
Об'єм колб 2х10 л.
Запатентована система змішування.< /p>
Захист від перепадів напруги.
Корпус - нержавіюча сталь.
Цифровий терморегулятор забезпечує легке регулювання температури.
Колби виготовлені з прозорого харчового полікарбонату .
Компресор герметичний, з Екологічно безпечним холодоагентом - R 404А.
Низький рівень шуму.
Конденсатор з повітряним охолодженням.
Потужність : 0,4 кВт.
Габарити: 470x620x840 мм.
Вага: 55 кг.
| Кількість ємностей: | 2 |
| Об'єм однієї ємності, л: | 10 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 470x620x840 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В Трейд SM-102 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 620 мм |