
55 231 ₴
Фризер для морозива КИЙ-В Трейд HIM-03 - використовується для приготування морозива і морожених десертів в кафе, барах, ресторанах, готелях, закусочних і пыдприэмствах фаст-фуд, в літніх стаціонарних і навіть пересувних вуличних точках продажів. Варто відзначити, що за допомогою даного фризера можна приготувати і багато інших холодних десертів, таких як граніто, сорбетто, фроузен йогурт.
Фризер для м'якого морозива виробника КИЙ-В Трейд це в першу чергу ергономічний дизайн, простота конструкції агрегату і його тех. обслуговування і звичайно ж міцністю конструкції корпусу. Дане обладнання за один цикл приготує морозиво 2+1 смаку, при цьому обсяг бункера для приготування становить 7 л. Фризер для морозива КИЙ-В Трейд робить надзвичайно смачне і якісне морозиво, яке неодмінно порадує всіх ваших гостей!
Особливості:
• Електрична система контролю температури для отримання оптимального продукту на виході;
• Режим «Нічне зберігання» (активується на блоці управління, призначеному для зберігання сумішей у неробочий час);
• Фризер з повітряною помпою;
• Використання спеціального двигуна для безпечного і більш ефективного змішування;
• Надзвичайно безпечний рівень експлуатації пристрою;
• Низький рівень шуму.
В комплекті:
• Фризер для м'якого морозива;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вид фризера: | для м'якого морозива |
| Кількість смаків: | 2+1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм бункера, л: | 7 |
| Продуктивність, кг/год: | 13 |
| Режим зберігання: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 840 |
| Вага, кг: | 108 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Фризер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 13 кг/год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.7 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 кг |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 900 мм |