
5 011 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт для картоплі КИЙ-В Трейд HW-819 є найбільш затребуваним обладнанням в своєму класі завдяки найбільш ефективно підібраним характеристикам та максимально доступній ціні. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагрітий тен піднімає температуру води, якою наповнена камера марміту, а вода, в свою чергу, нагріває гастроємність знизу та з кожної зі сторін, завдяки чому підгоряння та пересушування страви повністю нівелюється. Оператор встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Марміт для картоплі КИЙ-В Трейд HW-819. У комплекті:
• Марміт для картоплі КИЙ-В Трейд HW-819 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+65 |
| Кількість гастроємностей: | 1 |
| Тип нагріву: | керамічна лампа |
| Тип обладнання: | марміт для картоплі |
| Наявність зливного крана: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 335 |
| Глибина, мм: | 575 |
| Висота, мм: | 465 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 465 мм |
| Ширина | 335 мм |