
4 116 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний КИЙ-В Трейд S901 Е вагою 9 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Страви в ємності підігріває керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. В якості ємності використовується відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Встановлюйте універсальні гастроємності - утилітарність пристрою вище всяких похвал;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний КИЙ-В Трейд S901 Е;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування | Підлогове |
| Номінальна споживана потужність | 0.7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |