
7 206 ₴
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B7SA професійне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 7 літр. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери КИЙ-В Трейд (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер КИЙ-В Трейд - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B7SA легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Швидкість, об/хв: | 302/1000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 405 |
| Вага, кг: | 13.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.3 кг |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 380 мм |