
14 410 ₴
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B20B необхідне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 20 літр. Серед величезного вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери КИЙ-В Трейд (Китай) користуються великим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер КИЙ-В Трейд - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер КИЙ-В Трейд B20B миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 105/180/408 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 760 |
| Вага, кг: | 78 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 520 мм |