
4 422 ₴
Перед приготуванням гриль прогрівається протягом 5-7 хв. потім за допомогою кулінарного пензлика форми змащуються маслом і заповнюються тестом. Тісто наливається у нижню частину форми, потім верхня частина опускається на нижню. Донатси випікаються за температури 180°C. Через 5-10 хвилин пончики готові (час приготування залежить від рецептури тесту). Кількість форм: 6 шт. Зовнішній діаметр донатса: 80 мм.
Внутрішній діаметр донатсу: 35 мм.
Таймер: 0 - 5 хв.
Термостат: 0 - 300С.
Потужність: 1,5 кВт.
p>Габарити: 385х410х320 мм.
Вага: 9 кг.
| Кількість постів: | немає |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 385х410х320 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В Трейд HDM-6 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 410 мм |