
3 379 ₴
Млинниця КИЙ-В ТРЕЙД HCM-400G на кількість постів - 1, це один із видів теплового фастфуд обладнання, яке призначено для швидкого приготування усіма улюблених млинців . Апарат для млинців ідеально підходить для використання тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
На сьогоднішній день, млинці є основою для хорошого і корисного перекусу на ходу і забезпечуються додатковими смаколиками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами чи фруктами, топпінгами та шоколадом з морозивом. Одним з важливих плюсів млинниці – це простота і легкість у роботі, а також можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом.
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання КИЙ-В ТРЕЙД є незаперечним лідером ринку у своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку за дійсно розумними цінами. Вибираючи млинниці КИЙ-В ТРЕЙД, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Комплектація: | лопатка |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Тип споживання: | газ |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 180 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 450 мм |